معادن

تراورتن سفید عباس آباد

 

new17
معدن تراورتن سفید عباس آباد یکی از با ارزش ترین معادن کمپانی ISCO و همچنین یکی از خاص ترین معادن تراورتن ایران به خاطر تنوع موج و همچنین تنوع رنگ سنگ می‌باشد. این معدن در نزدیکی شهر نیم‌ور واقع شده و ظرفیت تولید سالانه آن ۱۴۰۰۰۰ تن می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تراورتن شکلاتی کاشان

 

new15
معدن تراوران شکلاتی کاشان واقع در نزدیکی شهر کاشان در استان اصفهان واقع شده که از این معدن سنگ خام به رنگ‌های شکلاتی، گردویی و نسکافه‌ای استخراج می‌شود. ظرفیت تولید سالانه این معدن ۳۰۰۰۰ تن می‌باشد. . برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مرمر سبز بلاغ

 

bgo
این معدن در ناحیه بین اصفهان و دلیجان واقع شده و دارای سنگ مرمر به رنگ سبز کاهویی می‌باشد. یکی از ویژگی‌های این معدن فراهم آوری تک کوپ‌های بزرگ است در حالیکه بیشتر معادن مرمر ایران دارای چنین ویژگی نیستند. ظرفیت تولید سالانه این معدن ۱۰۰۰۰ تن می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مرمریت مارشال و گلدن مارشال رباط مراد

 

IMG_0082-mmmd
این معدن یکی از جدیدترین معادن کمپانی ISCO هست که از آن سنگ مرمریت مشکی و مشکی طلایی استخراج می‌شود. جنس این سنگ در اصطلاح زمین شناسی برش (Breccia) است. این سنگ مشابه نمونه خارجی خود Portoro Marble می باشد. ظرفیت تولید سالانه این معدن ۱۵۰۰۰ تن است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مرمریت کویر کاشان

 

new4
این معدن نیز در نزدیکی شهر کاشان واقع شده و سنگ مرمریت با بافت بسیار زیبا شبیه به کویر از این معدن استخراج می‌شود. ظرفیت تولید سالانه این معدن برابر با ۳۰۰۰۰ تن است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تراورتن گزعنبر

 

new17
یکی از جالب ترین معادن کمپانی ISCO معدن تراورتن گزعنبر می‌باشد که تقریبا دارای تمامی رنگ‌های به کار رفته در طبیعت است. این نوع سنگ برای الگوی بوک مچ بسیار مناسب است. ظرفیت تولید سالانه این معدن برابر با ۳۰۰۰۰ تن می‌باشد.

معدن چینی و کریستال قروه

 

crystal
جدید ترین معدن کمپانی در حال حاضر معدن چینی و کریستال قروه است که در منطقه سیریش آباد در نزدیکی شهر قروه در استان کردستان واقع شده است. این معدن دارای سنگ چینی و کریستال به رنگ های سفید گندمی و همچنین خاکستری می باشد. ظرفیت تولید سالانه این معدن ۲۵۰۰۰ تن است.